Піввікова мрія мешканців Йорданешт нарешті збулась

Створено: Середа, 17 січня 2018

Минулого четверга в Йорданештах відбулось відкриття нової ошатної, світлої, теплої, чудової школи. Саме про це учні Йорданешт мріяли десятки років

Детальніше...

Кращий головний лікар 2017 року ― Іван Шкробанець

Створено: Субота, 28 жовтня 2017

Згідно з рейтингом 26-ої медичної виставки „Охорона здоров’я”, що відбулась у Києві, кращим головним лікарем 2017-го року на Буковині визнали головного лікаря Глибоцької ЦРКЛ Івана Васильовича Шкробанця. Він став кращим серед 200 претендентів і переміг одноголосно. Виставка „Охорона здоров’я” ― перший в Україні та четвертий в Європі захід міжнародного рівня.

Детальніше...

ІВАН КРЕЦУ: «Збільшення розміру пенсії у кожного пенсіонера індивідуальне»

Створено: Субота, 28 жовтня 2017

Все, що необхідно знати про пенсійну рефому — у нашому інтерв’ю з головним пенсійником району, начальником Глибоцького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Іваном КРЕЦУ

Детальніше...

Ігри з часом. Стрілки слід перевести на годину назад

Створено: Субота, 28 жовтня 2017

Незважаючи на всі надії й обіцянки наших політиків, що цю процедуру скасують, ми все ж таки продовжуємо крутити стрілки годинника двічі на рік то вперед, то назад. Противники ігор зі стрілками скаржаться на недосипання, втому, зниження працездатності і погіршення біоритмів. Люди, консервативно налаштовані по відношенню до часу, люблять розповідати анекдот про корів, які з подивом дивляться на доярок, які прийшли доїти їх на годину пізніше звичайного.

 

Детальніше...

Центром Глибоки був кут Гирла

Створено: Субота, 14 жовтня 2017

Власне, про це я дізналась із автобіографічного роману „Підземний дзвін” нашої відомої землячки, письменниці Домки Ботушанської (1912—1994). Зауважу, що книга, у якій йдеться про життя Глибоччини, побачила світ завдяки кандидатові філологічних наук Катерині Гурдзуф у Мелітополі. Вийшла малим тиражем, через що багато глибочан сьогодні не мають змоги її прочитати. Пропонуємо вашій увазі уривок, де описується устрій Глибоки тих часів.

Детальніше...

Директорське крісло поміняв на службу в поліції

Створено: Субота, 14 жовтня 2017

Одного березневого дня директор Привороцької ЗОШ Марін Шотропа зібрав своїх колег і повідомив, що покидає свою посаду. Ця новина застала зненацька привороцьких педагогів, які до цього навіть не здогадувались, що їхній багаторічний керівник збирається змінити професію. Проте, ще більшим було здивування, коли стало відомо, що Марін Георгійович планує спробувати свої сили в поліції.

Детальніше...

Design by Joomla 1.6 templates