Про редакцію "Новий день"

Друк
Дата публікації

Скільки газет, стільки правд?

Минуло більше 70 років, як побачив світ перший номер Глибоцької районної газети. Для людини це може бути ціле життя. Для газети це може бути розпал молодості і навіть початок нових задумів та нової кар'єри. Для нашої районки це пережита епоха радянської влади на Буковині та початок національного відродження за часи незалежності України.

Наша газета — це літопис району і найоб'ємніший архів пережитого співгромадянами за ці роки. Нехай то були часи диктатури, перебудови, перехідного періоду чи становлення демократії, але районна преса завжди була, є і залишиться в майбутньому найближчою для читача.

Часопис постійно висвітлював найрізноманітніші події. І навіть якщо її зміст не співпадав із думкою читача, вона  ніколи йому не зраджувала. Це її мета. Зрозуміло, що газета не може догодити всім. Хіба його величність сінематограф задовольнив усі бажання? Хіба великі чудеса світу всім до вподоби? Навіть природа і погода, які співвладні лише Богові, людям не завжди до вподоби. Отож, приймайте нас такими, якими ми є.

Хочу назвати імена редакторів нашого часопису, який протягом цих років мав такі назви: «Новий шлях», «Буковинське село», «Будівник комунізму», «Новий день». Сьогодні нам відомі імена Йосифа Казимірського, Михайла Відлінського, Михайла Ревуцького, Анатолія Речмедіна, Володимира Пелеха, Миколи Книша, Івана Семенюка, Любомира Сторощука, Василя Гейніша.

Не можу залишити поза увагою працівників редакції, які працювали на різних посадах: Заїкін, Фрідман, Редькін, Л. Книш, О. Войтко, В. Єфімчук, В. Белко, Ю. Петричук, І. Шлаїн, І. Нагірняк, Т. Калиняк, П. Палій, Т. Мельничук, Г. Галиць, О. Шалагін, Г. Безверхній, С. Кравченко, Д. Дяконюк, П. Скрипа, С.Григор’єва, П.Кирстюк…

З 1957 року газета видається і румунською мовою. У свій час цей відділ очолювали або працювали тут Ілля Штефуряк, Георгій Іфтодій, Дмитро Маковійчук, Василь Лазурко, Ілля Гаванос, Ілля Зегря, Георгій Ковальчук, Олена Салагор, Катерина Вінтоняк, Георгій Горда, Іон Постеука, Василь Бику, Ромео Крачун…

Найбільша радість для нас, колективу «Нового дня», що ви, любі читачі, не зраджуєте часопису. Сьогодні кожен третій двір Глибоччини читає нас. Ми щиро вдячні вам за вірність.

Які думки у журналіста? Щоразу, коли ми пишемо той чи інший газетний рядочок, ми думаємо як сприйме це читач. Що він скаже сусіду про написане в газеті. Кожен має право на власну думку.

Середній вік нашого колективу всього 40. Враховуючи молодість душі наших читачів, якими газета красна, всі ми разом також дуже молоді. Тож представляємося: Георгій Семенюк та Олександр Борка — заступники головного редактора, Василь Гейніш – Заслужений журналіст України, Ольга Зозуляк — відповідальний секретар, журналісти та працівники редакції — Лариса Дущак,  Міхай Шапка, Родіка Бойко, Валентина Ротар, Олена Овачук, Марія Передерко, Таїсія Корнієнко, Петро Митранюк, Ілля Малеон і автор цих рядків — ваш покірний слуга.

Микола ШАПКА,

Головний редактор.

Design by Joomla 1.6 templates