Відбулась робоча зустріч Петра Панчука і Адріана Попою

Створено: П'ятниця, 28 жовтня 2016

На запрошення очільника румунського міста Сірет у вівторок відбулась робоча зустріч голови Глибоцької районної ради Петра Панчука та мера міста Сірет Адріана Попою, за участі керівника міжфракційної депутатської групи «Транскордонної та міжетнічної дружби» Глибоцької районної ради Миколи Шапки та радника мера міста Сірет Віорела Хаюри. Під час зустрічі обговорили деякі аспекти транскордонної співпраці. Зокрема йшлося про спільне звернення двох сусідніх рад, Глибоцької районної та Сіретської міської, до керівників відповідних вищестоящих структур двох держав, щодо покращення потоку руху через українсько-румунський кордон.

Детальніше...

Почесний громадянин Глибоччини отримав нагороду

Створено: П'ятниця, 28 жовтня 2016

Під час урочистостей з нагоди Дня захисника України голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій та голова районної ради Петро Панчук вручили найвищу нагороду району «Почесний громадянин Глибоччини» важкопораненому під час бойових дій, учаснику бойових дій в зоні АТО Герасимюку Юрію Семеновичу.

Детальніше...

Що нового у районі

Створено: П'ятниця, 28 жовтня 2016

Йорданешти
Як повідомив голова Йорданештської сільради Георгій Лютик, у селі відбулась традиційна благодійна акція зі збору продуктів. З ініціативи церкви та за допомогою місцевих жителів вдалось зібрати понад півтонни продукції (картопля, морква та інші необхідні харчі). Все зібране передали Йорданештським школам, Глибоцькій райлікарні, обласному будинку дитини та Чернівецькій єпархії. Головний лікар ЦРКЛ І. Шкробанець вдячний за допомогу і закликає долучитись до цієї доброї справи й інші села.

Детальніше...

Собі підняли. А про інших забули?

Створено: П'ятниця, 28 жовтня 2016

Зарплата депутатів Верховної Ради може збільшитись майже вдвічі. Рядові народні обранці зароблятимуть 36 тисяч гривень щомісячно, а голова Верховної Ради та його заступники на декілька тисяч більше. Це рішення парламентарі прийняли самостійно, втиснувши його у постанові про Держбюджет.

Для ремонту доріг — грошей не вистачає. Немає коштів і для харчування дітей, для будівництва шкіл та садочків. Словом, яку сферу не береш, коли мова заходить про фінанси, майже завжди можна почути ці «магічні» два слова: «Коштів немає». А ось, коли мова зайшла про власну кишеню, народні депутати України якимось чином знайшли гроші. При цьому і немалі, адже свій оклад вони збільшили вдвічі. А це у той час, коли простим смертним, якщо й піднімають зарплату, то «аж» на декілька десятків гривень.
Проте, вочевидь, народних обранців такий дисбаланс ніяк не бентежить. Як повідомляє Економічна правда, норма щодо збільшення майже вдвічі посадових окладів нардепів, міститься в ухваленому 20 жовтня Верховною Радою проекті постанови №5000-П «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік». Документ в цілому підтримали 230 народних обранців.

Детальніше...

Горілку давали солдатам без обмежень…

Створено: П'ятниця, 28 жовтня 2016

Пронизливий сигнал «Тривога» у мить розірвав тишу нічної казарми, змусивши молодого солдата Аркадія Козачука разом з іншими зіскочити з ліжка, нашвидкуруч одягатись і побігти шикуватись у стрій. То була глибока осінь 1956-го року…
— Наша військова частина, — розповів Аркадій Петрович, — дислокувалась тоді у Вінниці. Завантаживши свої автомашини із зенітними установками на залізничні платформи, рушили до західного кордону. Повної уяви куди йдемо одразу ніхто з нас не мав. Лише з обривків офіцерських фраз, здогадувались, що прямуємо в Угорщину, аби загасити полум’я контрреволюції, як нам згодом казали у цій державі. Особисто для мене оте «гасіння» тривало півтора місяця, аж поки пораненого випадковою кулею в ногу не відправили назад в Союз — до військового шпиталю у Стрию неподалік Львова.

Детальніше...

Design by Joomla 1.6 templates