У Глибоцькому ліцеї планують створити сучасну лабораторію для екологічних досліджень

Створено: Четвер, 27 квітня 2017

Вже тривалий час Глибоцький ліцей тісно співпрацює з різноманітними громадськими організаціями з-за кордону у сфері освіти, екології, громадських ініціатив, гендерної політики тощо. Зокрема, вельми плідною є співпраця навчального закладу з Корпусом Миру США. Протягом останніх півтора року у ліцеї працює волонтер Корпусу Миру міс Ембер Вілхайт, разом з якою вчителі та дирекція розробили проект, який має гендерно-екологічний характер. Перший його напрямок — зацікавити дівчат займатися наукою, адже, як з’ясувалось, в Україні чоловіків-науковців набагато більше, ніж жінок. Другий напрямок стосується екології.

Детальніше...

Найкращий подарунок — виготовлений своїми руками

Створено: Четвер, 27 квітня 2017

У Глибоцькому РБТД відбулось чергове засідання клубу за інтересами „Handmade”. Майстриня Інна Зозуляк провела майстер-клас з виготовлення листівок, ознайомила дітей з технологією, історією створення та матеріалами, потрібними для виготовлення подарунка своїми руками.

Батьки на дві години можуть залишати дошкільнят у дитячій бібліотеці

Створено: Четвер, 27 квітня 2017

З понеділка по п’ятницю з 11:00 до 13:00 батьки можуть залишати свою дитину у районній бібліотеці для дітей, адже тут започаткували змістовний проект, який допоможе дошкільнятам розвивати свої здібності, а їхнім батькам додасть вільного часу.
Малятам у бібліотеці буде цікаво: вони братимуть участь у різних іграх, ознайомлюватимуться з навколишнім світом, засвоюватимуть елементарні математичні поняття, розвиватимуть здібності, мовну активність тощо.
— Суть проекту „Бібліоняня” у тому, що батьки мають можливість залишити свою дитину й піти на дві години вирішити свої справи. А головне — дитина у цей час розвивається. Бібліотекарі дітям читають, обговорюють з ними малюнки… тож, години проходять з користю, а здобуті знання стають у пригоді при підготовці до школи, — зазначила директор Глибоцької районної дитячої бібліотеки Марія Жижиян.

Детальніше...

Україна має таланти з Глибоччини

Створено: Четвер, 27 квітня 2017

16 вихованців старшої групи студії бально-спортивного танцю „Gran-pri”, що діє при РБТД, стали учасниками VІІІ-го міжнародного конкурсу дитячої та юнацької творчості „Талант весни—2017”. Захід відбувся у Київській дитячій школі мистецтв Стефана Турчака.
Завдяки постановнику Кирилу Белькевичу та керівнику групи Анні Лупул (з Чернівців) наші діти дуже вдало представили два номера у номінації „Хореографія” та здобули гран-прі. Додому учасники повернулись з дипломом та кубком. Вже готуються виступати на наступних фестивалях у Тернополі, Львові та Одесі.

В Опришенах відкрили погруддя Штефана Великого

Створено: Четвер, 20 квітня 2017

У вівторок в Опришенах відбулося велике свято: в центрі села відкрили і освятили бюст легендарного Господаря Молдови Штефана Великого. Подія проходила на вулиці, яка носить ім‘я Воєводи. Автором бюста є покійний скульптор Дмитро Горшковський, родом з нашого району. Роботу він виконав кілька років тому, коли мешкав у Чернівцях. Родина митця подарувала опришенцям цей бюст.

Погруддя встановлено на землі, яка належить відомому в районі голові Асоціації фермерських господарств Іллі Безушку. Це була його мрія і вона здійснилася. Він фінансував і роботи, а посприяв йому в цьому друг і колега Василь Микитюк, фермер з Черепківки.

Детальніше...

Design by Joomla 1.6 templates