Змінено графіки роботи підрозділу з оформлення закордонних паспортів

Створено: Четвер, 10 серпня 2017

       Звертаємо увагу мешканців Глибоцького району на те, що змінено графіки роботи територіальних підрозділів УДМС у Чернівецькій області (окрім Чернівецького МВ, що по вул. Руській, 248-М, м. Чернівці та підрозділу з оформлення закордонних паспортів в Управлінні по вул. Шептицького, 25, м. Чернівці).

     Глибоцький РВ УДМС у Чернівецькій області працює та приймає громадян з вівторка по п’ятницю з 9.00 до 18.00, субота – скорочений робочий день: від 09.00 до 16.45, неділя та понеділок – вихідні.

Прес-служба Управління

ДМС у Чернівецькій області

 

Хліб - головне багатство народу

Створено: Четвер, 10 серпня 2017

У господарствах району завершується збір ранніх зернових культур на площі 5700 га та озимого ріпака на площі 931 га. Як повідомив редакції начальник управління агропромислового комплексу та економічного розвитку РДА Дорін Тарица, у всіх категоріях господарств району зібрано 28,6 тис. тонн зерна колосових культур та 2,0 тис. тонн зерна ріпака. Урожайність ранніх зернових культур становить 50,1 цнт/га, а озимого ріпака — 21,5 цнт/га.
Голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій зустрівся з аграріями у Михайлівці під час збору урожаю ярого ячменю на полях Товариства «Кам’янка Аграр». Під час спілкування з хліборобами керівник виконавчої влади району висловив їм вдячність за роботу і турботу до землі. «З давніх-давен багатство господаря вимірювалось наповненістю комори зерном, тому я щиро вдячний вам за турботу про наповненість хлібних амбарів нашого краю, адже це головна мірка багатства народу»,- сказав Георгій Васильович.

Микола ШАПКА.

Що таке хостел, як його вибрати і чим він відрізняється від готелю

Створено: Субота, 05 серпня 2017

Як правило, туристи розселяються в готелях або ж у хостелах. І якщо з готелями все зрозуміло, то про те, що таке хостел і які нюанси проживання в ньому, знають не всі. Хостел – це такий собі міні-готель для бюджетного проживання. З цієї причини хостели дуже популярні серед молоді, у якої немає великих запитів за рівнем комфорту і відсутні зайві фінанси. Але варто відзначити і те, що хостели користуються попитом і серед більш вікових категорій туристів – адже далеко не всім потрібні шикарні апартаменти, а заощадити хочеться багатьом. Одне з явних відмінностей хостела від готелю полягає в тому, що тут всі зручності, як правило, знаходяться на поверсі. Номери розраховані на проживання кількох людей. При цьому не потрібно думати, що хостел – це облуплені стіни, антисанітарія та злидні. Ні, за чистотою і порядком тут стежать не гірше, ніж в готелях. Між іншим, існує навіть міжнародна федерація “International Youth Hostel Federation”, що займається регулярним інспектуванням і перевіркою цих бюджетних міні-готелів на відповідність усім встановленим вимогам для хостелів. Зазвичай в готелях є спільне приміщення, де увечері збираються для спілкування, знайомств і розваг. Обрати хостел у наш час дуже просто. Можна скористатися пропозиціями туристичних фірм або ж просто замовити номер через інтернет. При цьому варто звернути увагу на той факт, що ціни в готелях вказані не за номер, а за ліжко-місце. Природно, чим у номері більше ліжок, тим дешевше буде кожне з них. Також потрібно заздалегідь поцікавитися категорією номера – бувають номери для спільного проживання чоловіків і жінок, а є номери, призначені тільки для чоловіків або тільки для жінок. При виборі хостелу звертайте увагу і на те, де він розташований – у центральній частині міста або на його околицях. Якщо вам за 35 років, то шукайте хостел, в якому немає вікових обмежень. Справа в тому, що в деяких готелях допускається розміщення тільки молоді.

Площа Турецької криниці в Чернівцях

Створено: Субота, 05 серпня 2017

На площі неподалік Турецької криниці протягом декількох століть стояв православний Храм Успіння Марії, після його перенесення площа отримала назву «площі Марії». На одній площі впродовж багатьох років стояли святині трьох народів – православна християнська церква, відвідувачами якої були українці та румуни і єврейська міква, що користувалась водою з Турецької криниці.

Детальніше...

Гуманітарна допомога вартістю 18 тис. євро прибула у Глибоку

Створено: Субота, 05 серпня 2017

Вчора в Глибоцьку районну лікарню було доставлено гуманітарну допомогу. Яка це допомога і від кого вона? Про це розповідає Ян Анатолійович Стрильчук, заступник керівника кластеру «Буковина» Агрохолдингу «Мрія»:

— Наш Агрохолдинг має благодійний фонд, до якого надходить 100 гривень з кожного гектара, який обробляється в тій чи інший місцевості. Сьогодні ми привезли у Глибоцьку районну лікарню вісім тонн медичного обладнання з Франції, вартість якого 18 тисяч євро. Це результат нашої співпраці з Міжнародним фондом підтримки України, який працює з благодійними фондами Європи, а ми оплачуємо транспортування та розмитнення. Сьогоднішній вантаж, який ми привезли у Глибоку, обійшовся Агрохолдингу у 80 тис. грн., повідомив журналістам Ян Анатолійович. Головний лікар ЦРЛ Іван Шкробанець сказав, що все обладнання дуже потрібне. Воно в рази краще, ніж те, що є в наших лікарнях сьогодні. Окрім меблів, отримали дуже дороге і необхідне хірургічне обладнання, візки, електронні засоби тощо. Іван Васильович висловив щиру вдячність всім, хто посприяв в отриманні цього вантажу. —А з чиєї ініціативи це відбулося? Ян Стрильчук, заступник керівника кластеру «Буковина» Агрохолдингу «Мрія», сказав, що при зустрічі з головою райдержадміністрації Георгієм Придієм озвучив напрямки, в яких можна отримати допомогу. Георгій Васильович вибрав охорону здоров’я. Вчора при отриманні дорогоцінної допомоги був присутній і голова РДА Георгій Придій, його перший заступник Віталій Коломієць, депутат обласної ради Василь Бічер. Голова райдержадміністрації висловив щиру вдячність Агрохолдингу. Агрохолдинг «Мрія» витратив на подібну діяльність понад 1 мільйон гривень. Допомога надана на підтримку освіти, медицини, спорту, тощо, а отримали її різні райони області та України.

Микола ШАПКА.

Design by Joomla 1.6 templates